کد خبر : 199223
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 تیر 1401 - 12:18

دانلود زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 یک فیلم اکشن درام عاشقانه و رمانتیک هندی در دوره تلوگو زبان محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی Venu Udugula، و تولید شده توسط Suresh Productions و SLV Cinemas. در این فیلم سای پالاوی و رانا داگوباتی ایفای نقش می‌کنند و پریامانی، ناندیتا داس، نوین چاندرا، زارینا وهاب،

دانلود زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 یک فیلم اکشن درام عاشقانه و رمانتیک هندی در دوره تلوگو زبان محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی Venu Udugula، و تولید شده توسط Suresh Productions و SLV Cinemas. در این فیلم سای پالاوی و رانا داگوباتی ایفای نقش می‌کنند و پریامانی، ناندیتا داس، نوین چاندرا، زارینا وهاب، اسواری رائو و سای چاند نقش‌های فرعی را ایفا می‌کنند. داستان فیلم در منطقه تلانگانا در دهه ۱۹۹۰ و در بحبوحه جنبش ناکسالیت می گذرد، داستان ونالا (پالاوی)، زن جوانی را روایت می کند که به دنبال عشق خود با راوی شاکار (داگوباتی)، رهبر ناکسال است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 عکاسی اصلی در ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شد و در دسامبر ۲۰۲۰ با مکان های فیلمبرداری از جمله ویکارآباد، وارنگال، و حیدرآباد در تلانگانا و کرالا به پایان رسید. موسیقی این فیلم توسط سورش بابیلی با فیلمبرداری دنی سانچز لوپز و دیواکار مانی ساخته شده است. در ابتدا قرار بود در ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ منتشر شود، به دلیل وضعیت COVID-19 در هند به تعویق افتاد. ویراتا پروام در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد. با وجود نقدهای مثبت منتقدان، این فیلم در گیشه ضعیف عمل کرد و ۱۲ کرور در مقابل بودجه ۱۵ کرور روپیه فروخت.

ونلا در سال ۱۹۷۳ در منطقه وارنگال در میان آتش متقابل بین ناکسال ها و پلیس به دنیا آمد. او با گوش دادن به شعرهای پدرش بزرگ می‌شود و بعداً از نوشته‌های راوی شانکار (معروف به رفیق راوانا)، رهبر ناکسال که از نام مستعار آرانیا استفاده می‌کند، الهام می‌گیرد. ونلا شیفته آثار راوی می شود، بنابراین او را تحسین و دوست دارد.

در سال ۱۹۹۲، پلیس ایالتی روستای او را تحت ظن دلسوزی روستاییان به ناکسل ها بررسی می کند. آنها پدر ونلا را به شدت کتک می زنند، زیرا او به اقدامات آنها اعتراض می کند. ونلا برای تلافی پلیس را سرزنش می کند اما آنها او را مورد آزار و اذیت قرار می دهند. نیروهای راوی از راه می رسند و به پلیس کمین می کنند. راوی ایمنی روستاییان را تضمین می کند و ونلا را تحت تاثیر قرار می دهد.

ونلا عروسی با پسر عمویش را لغو می کند و به او می گوید که عمیقاً عاشق راوی است که باعث ناراحتی والدینش شده است. او روز بعد در تعقیب راوی خانه اش را ترک می کند و به والدینش نامه می نویسد که او را جستجو نکنند. ونلا در کریمناگار با ویدیادار رائو ملاقات می کند که کتاب های راوی را منتشر می کند. او از او می خواهد که آدرس راوی را بدهد اما رائو از کمک به او خودداری می کند. او در حالی که او محل را ترک می کند توسط پلیس دستگیر می شود. ونلا پرس و جو می کند و خانه راوی را می یابد. او با مادرش آشنا می شود که به او می گوید راوی هفت سال پیش محل را ترک کرد و از آن زمان تا کنون منتظر او بوده است. ونلا قول می دهد نامه خود را به او برساند و او را برگرداند.

ونلا به جستجوی خود ادامه می دهد و متوجه می شود که می تواند راوی را در کالج درجه بوپالپی پیدا کند. با این حال، ونلا توسط پلیس که به او مشکوک است که طرفدار Naxal است، وحشت زده می شود. پلیس او را به کالج می آورد تا هویتش را تایید کند، اما درگیر تیراندازی با نیروهای راوی شد. ونلا که نمی تواند او را در آنجا ملاقات کند، به شکونتالا، یک فعال حقوق بشر می رسد و به عشق خود به راوی اعتراف می کند. شکونتالا ملاقات ونلا با راوی را ترتیب می دهد اما راوی مودبانه پیشنهاد او را با گفتن اینکه به عشق اعتقاد ندارد رد می کند.

در همین حین پلیس به آن محل می رسد و ساختمان را محاصره می کند. ونلا به تنظیم مواد منفجره کمک می کند تا نیروهای راوی بتوانند فرار کنند، اما او توسط پلیس دستگیر می شود. راوی اواخر همان شب او را نجات می دهد و او را در خانه شکونتالا پناه می دهد. سپس ونلا تصمیم می گیرد برخلاف توصیه شاکونتلا به ناکسال ها در جنگل بپیوندد. Sammaiah، یک رهبر ارشد حزب از روحیه او قدردانی می کند و او را به نیروهای راوی توصیه می کند. در حالی که راوی در ابتدا استخدام او را رد می کند، بر اساس پیشنهاد بهاراتاکا به او اجازه می دهد که بپیوندد. ونلا اسلحه به دست می گیرد و قدردانی حزب را به خاطر رویکرد انسان دوستانه اش به جنبش ناکسل به دست می آورد.

زیرنویس فیلم Virata Parvam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Virata Parvam 2022 مدتی بعد، Sammaiah توسط پلیس دستگیر می شود که تهدید می کند کلاهبرداری خود را در استفاده از جنبش Naxal برای منافع مالی افشا می کند. او دوباره به نیروهای راوی ملحق می شود تا به عنوان یک مامور مخفی پلیس عمل کند. در همین حال، ونلا نامه را به راوی می سپارد و از او می خواهد که با مادرش ملاقات کند. بر اساس یک نکته توسط Sammaiah، پلیس در حالی که راوی در حال ملاقات با مادرش است، به او حمله می کند. راوی و ونلا از پلیس فرار می کنند و فرار می کنند. در آن شب، Sammaiah 11 نفر از نیروهای راوی را با حمله به آنها می کشد و فرار می کند. Sammaiah علناً ادعا می کند که جنبش Naxal آرمان های خود را از دست داده است، بنابراین توسط مخفیان او که برای پلیس کار می کنند نفوذ می کنند.

پلیس یک پیام نادرست از طرف حزب به راوی می فرستد که به او دستور می دهد تا مخفیگاه سربازانش را از بین ببرد. راگو که همیشه نسبت به ونلا محتاط بود، می گوید که او مخفی است زیرا او استخدام کننده سامایا بود. بهاراتاکا با اثبات اینکه ونلا با استفاده از یک رشته دروغ وارد سربازان آنها شده است او را دوم می کند. بهاراتاکا ونلا را کتک می زند و از او اعتراف می خواهد، اما او ادعا می کند که بی گناه است. ونلا سعی می کند دفتر خاطرات گمشده خود را به عنوان اثبات بی گناهی خود ارائه دهد، اما بیهوده. صرف نظر از این، بهاراتاکا به راوی تایید می کند که ونلا مخفی است.

راوی ونلا را به مکانی خلوت در جنگل می برد. راوی به عشق خود به ونلا اعتراف می کند اما احساس می کند که او به او خیانت کرده است. راوی عصبانی و عصبانی به ونلا به آبشارهای مجاور شلیک می کند. راگو و بهاراتاکا به سمت راوی می روند و به او می گویند که پیام جعلی است. راوی مضطرب جسد ونلا را از آب بیرون می‌آورد و مانند دیگران از غم و اندوه گریه می‌کند.

موسیقی متن و موسیقی فیلم توسط سورش بابیلی ساخته شده است که با اودوگولا در Needi Naadi Oke Katha کار کرده است. اولین تک آهنگ از این فیلم، “Kolu Kolu”، نوشته Chandrabose و خوانندگی توسط Divya Mallika و Bobbili، توسط Lahari Music در ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ منتشر شد.

دومین تک آهنگ از این فیلم، “Veera Telangana”، نوشته چاندربوز و خوانندگی همچاندرا، در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ منتشر شد.

سومین تک آهنگ از فیلم “Nagaadaarilo”، نوشته ورام و خوانندگی دیواری نارندار ردی، Sanapati Bhardwaj Patrudu، در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد.

ویراتا پروام در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد. پیش از این در واکنش به شایعات اکران مستقیم OTT در سپتامبر ۲۰۲۰، سازندگان با رد چنین ادعاهایی اعلام کرده بودند که فیلم فقط برای اکران در سینما برنامه ریزی شده است.  این فیلم برای اکران در سینماها در ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود اما در آوریل ۲۰۲۱ به دلیل افزایش موارد COVID-19 در کشور به تعویق افتاد. در می ۲۰۲۲، تاریخ اکران فیلم ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ اعلام شد، اما در اواخر همان ماه، تاریخ به ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ افزایش یافت.

زیرنویس Virata Parvam 2022 - بلو سابتایتل

ویراتا پروام نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.  Neeshita Nyayapati از The Times of India به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ویراتا پروام از آن نوع فیلمی نیست که به معنای متعارف سرگرم کننده باشد، بلکه آن نوع فیلمی است که با شما می ماند”. Janani K از India Today به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ویراتا پروام داستانی تکان دهنده در مورد دو انقلابی است که نت درستی را به نمایش می گذارد. با بازی های فوق العاده و موسیقی درخشان، فیلم مطمئناً احساسات همه را برمی انگیزد”.  Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: «ویراتا پروام یک داستان عشقی متوسط ​​است که با اجرای سای پالاوی شکوفا شده است». Latha Srinivasan از Firstpost به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Sai Pallavi در نقش Vennela در Virata Parvam به دلیل طیف وسیعی از احساساتی که او به راحتی روی صفحه نمایش می دهد، با تماشاگران برخورد می کند”. منتقد Pinkvilla به فیلم ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «بازی باشکوه سای پالاوی تنها چیزی است که داستان عشق را از مسخره‌آمیز و بی‌هدف جلوه می‌دهد».

Virata Parvam در اولین روز خود با ۱.۵ کرور روپیه (۲۰۰۰۰۰ دلار آمریکا) از Telangana و آندرا پرادش، ۲.۵ کرور روپیه (۳۳۰,۰۰۰ دلار آمریکا) در سراسر جهان به دست آورد. در هفته اول، فیلم ۱۰ کرور در سراسر جهان فروش داشت.

با وجود نقدهای مثبت، فیلم در گیشه ضعیف عمل کرد. ویراتا پروام ۱۲ کرور روپیه در سرتاسر جهان به دست آورد، در مقابل بودجه ۱۵ کرور روپیه.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین سایت برای رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح