کد خبر : 199197
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 تیر 1401 - 14:58

دانلود زیرنویس فیلم G Storm 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم G Storm 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم G Storm 2021 طوفان جی یک فیلم اکشن مهیج محصول ۲۰۲۱ هنگ کنگ به کارگردانی دیوید لام است. این پنجمین و آخرین قسمت از یک پنج گانه است، که پیش از آن Z Storm (2014)، S Storm (2016)، L Storm (2018) و P Storm (2019) ساخته شده است. لوک، که پرونده ای

دانلود زیرنویس فیلم G Storm 2021 طوفان جی یک فیلم اکشن مهیج محصول ۲۰۲۱ هنگ کنگ به کارگردانی دیوید لام است. این پنجمین و آخرین قسمت از یک پنج گانه است، که پیش از آن Z Storm (2014)، S Storm (2016)، L Storm (2018) و P Storm (2019) ساخته شده است. لوک، که پرونده ای را در اداره مهاجرت بررسی می کند که به یک حلقه بین المللی قاچاق انسان مرتبط است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم G Storm 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم G Storm 2021 ویلیام لوک، بازپرس ارشد ارشد ICAC در کنوانسیون پان آسیا علیه فساد (PACAC) در سنگاپور سخنرانی می کند، جایی که رئیسش، یو سر، او را به مشاور حقوقی انجمن مبارزه با فساد SE، رئیس دادگستری آسیا، اما پونگ، معرفی می کند. هفته آینده به هنگ کنگ سفر کنم تا میزبان انجمنی باشد که به موضوع قاچاق بردگان جنسی می پردازد. در آنجا، یک زن بمب‌گذار انتحاری و پونگ را گروگان نگه می‌دارد در حالی که گروهی از تروریست‌ها به رهبری سیریوس و درگیری مسلحانه رخ می‌دهد که در آن سیریوس بمب‌گذار انتحاری و یو سر را می‌کشد. لوک سپس به سیریوس شلیک می کند و در حالی که سایر تروریست ها فرار می کنند زیرا مهمات لوک تمام می شود. در هنگ کنگ، ICAC شروع به تحقیق در مورد قاچاق جنسی می کند در حالی که دوست و خبرچین لوک، وونگ لام-لوک، از بازرس ارشد گمرک، کوونگ یات لانگ، در حال بحث درباره تجارت با چوموک عکس می گیرد. روز بعد، لوک تیم خود را که شامل کنی چینگ می‌شود، در عملیات جاسوسی از کوونگ در پایانه‌های کانتینری کوای تسینگ هدایت می‌کند. در هنگام شب، آنها متوجه تخلیه برده های جنسی از یکی از کانتینرها می شوند و درگیری بین ICAC و قاچاقچیان رخ می دهد، در حالی که دوست لوک و بازرس پلیس Lau Po-keung با جوخه خود برای حمایت از ICAC می آیند. یکی از بردگان که خواهر کوچکترش در درگیری با اسلحه کشته شده است، به ICAC فاش می کند که آنها اهل تایلند بوده و مجبور شده اند در کلوپ های هنگ کنگ کار کنند و در همان زمان، چینگ متوجه می شود که پاسپورت های جعلی پیدا شده از ترمینال دارای ویزای جعلی که فقط توسط افراد بالاتر در اداره مهاجرت قابل تهیه است.

چینگ بعداً با برادر ناتنی کوچکترش، چینگ فی هونگ، افسر گمرکی که او نیز در ترمینال حضور داشت، روبرو می‌شود، اما فی‌هنگ سخت‌گیر است. از طریق تحقیقات، پلیس متوجه می‌شود که تروریست‌ها در PACAC و ترمینال توسط کینگ، یک سلطان سابق مواد مخدر مثلث طلایی که در اعلامیه قرمز اینترپل قرار دارد، رهبری می‌شوند، در حالی که قاضی پونگ کینگ را تحریم کرده و دارایی‌های او را مسدود کرده است. از آنجایی که پونگ سه روز دیگر به هنگ کنگ خواهد رسید، یو هانگ سینگ، مدیر اداره جنایت و امنیت، یک کارگروه بین بخشی را با لوک تشکیل می دهد که تحقیقات را ادامه می دهد، در حالی که لاو به بخش G4 منتقل می شود تا از ایمنی پونگ در هنگ کنگ محافظت کند. معلوم می شود که کینگ به عنوان یک مزدور برای مغز متفکر سندیکای بین المللی قاچاق انسان، Siu Cheuk-ngah، کار می کند. سیو به چوموک دستور می دهد تا هر مقام دولتی را که به آنها رشوه داده اند بکشد، از جمله کوونگ.

پونگ به هنگ کنگ می رسد و لاو و تیمش برای محافظت از او مأموریت می یابند. در راه فروم، در آزادراهی که منجر به تعقیب و گریز و تیراندازی می شد، در کمین تروریست ها قرار گرفتند که در آن دستیار پونگ، آلیس، زخمی شد. لاو به پونگ پیشنهاد می‌کند که هنگ‌کنگ را برای امنیتش ترک کند، اما او قبول نمی‌کند و به او فاش می‌کند که آلیس قربانی قاچاق انسان است و او اصرار دارد که با مسائل قاچاق انسان مبارزه کند. بعداً، لوک متوجه می‌شود که سیو نیز تحت یکی از نام‌های مستعار خود در فهرست تحت تعقیب اینترپل قرار دارد و با سیو در شرکت دومی روبرو می‌شود که در حالی که شوموک رئیس است، به عنوان منشی ظاهر می‌شود. لوک به سیو طعنه می زند، که آنها را بازی می دهد و به چوموک علامت می دهد که پس از رفتن لوک ساکت شود. لوک سپس از لام لوک تماس می گیرد که همسرش، دونات، در خطر است و از لوک می خواهد که به او کمک کند اما او در واقع او را به افسر روانپزشک فریب می دهد و به لوک پیشنهاد درمان می دهد. یک بمب‌گذار انتحاری ناگهان از آسانسور بیرون می‌آید و لام‌لوک بمب‌گذار را به داخل آسانسور برمی‌گرداند و خود را قربانی می‌کند که در انفجار می‌میرد. لوک خراب می شود زیرا او را به یاد مرگ همسرش می اندازد که او نیز شش سال پیش در آسانسور درگذشت.

زیرنویس فیلم G Storm 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس G Storm 2021 چینگ تلاش می کند تا فی هونگ به جنایات خود اعتراف کند اما دومی امتناع می کند اما فی هونگ توسط قاتل ها تعقیب می شود و چینگ فی هونگ را نجات می دهد و از دست قاتل ها فرار می کند. سپس چینگ فی‌هنگ را در یک خانه امن قرار می‌دهد و برادران آشتی می‌کنند و فی هونگ در نهایت اعتراف می‌کند که کوونگ به او پول داده است تا ظرف پر از برده‌ها را که او از آن بی‌خبر بود، به سلامت به ترمینال منتقل کند. لوک که به چینگ مشکوک بوده با تیمش به بیرون می آید، اما برادران موفق می شوند از آنها فرار کنند. با این حال، یک دوربین ماشین نزدیک برادران را می گیرد و لوک با چینگ در دفتر کارش روبرو می شود، اما لوک چینگ را متقاعد می کند که به برادرش بگوید خودش را به ICAC تحویل دهد و قول می دهد که مجازات شدیدی را متحمل نخواهد شد.

تیم پونگ و لاو به مرکز فرهنگی هنگ کنگ می رسند که در آن انجمن برگزار می شود. سپس پونگ یک تماس طعنه آمیز از سیو دریافت می کند و مشخص می شود که پونگ در گذشته برای اجرای طرح هایی از سیو رشوه دریافت کرده است. سپس سیو با وکیلش به ICAC می‌رسد تا تمام جنایات خود را که چوموک را سرزنش می‌کند، گزارش کند. تامی زیردستان لوک نیز از طریق تحقیقات متوجه می شود که پونگ در پولشویی از طریق یک شرکت فراساحلی و دریافت رشوه از سیو دست داشته است، بنابراین لوک برای محافظت از پونگ، که تنها شاهدی است که می تواند سیو را پین کند، به انجمن می رود. پونگ اعتراف می‌کند که پدرش یک قاضی فاسد بوده است و پس از مرگ او، برای حفظ آبرویش به معاملات فاسد خود ادامه می‌دهد تا اینکه متوجه شد مرگ او توسط کسانی بوده است که به او رشوه داده‌اند. لوک می رسد و فی هونگ را می یابد که توسط تروریست ها ربوده شده بود و با یک بمب به صندلی چرخدار بسته شده بود و یک تیراندازی بزرگ با ICAC و پلیس علیه تروریست ها آغاز می شود در حالی که افسران EOD بمب را خلع می کنند. تیراندازی به موزه فضایی منتقل می‌شود، جایی که کینگ ظاهر می‌شود و موفق می‌شود لاو را گروگان بگیرد، اما پونگ حواس کینگ را پرت می‌کند و لوک اسلحه‌اش را با کشتی دور می‌کند. با توجه به اینکه کینگ در مورد مواد منفجره منفجر شده صحبت می کند، لوک کینگ را کشتی می گیرد تا برای همه وقت بگذارد تا موزه فضایی را ترک کنند قبل از اینکه کینگ در نهایت آنها را منفجر کند، جایی که او و لوک در انفجار می میرند.

سه ماه بعد، سیو موفق شد تمام جنایات خود را در مورد شوموک که به پانزده سال زندان محکوم شده است، قربانی کند. در حالی که آنها در حال خروج از دادگاه هستند، شوموک توسط برده تایلندی که خواهرش کشته شده بود مورد ضربات چاقو قرار گرفت. وقتی سیت به چوموک پوزخند می زند، چاقویی را که در بدنش فرو کرده است برمی دارد و چندین بار به سیو ضربه می زند و او را می کشد و او نیز بر اثر زخمش می میرد. پونگ متهم به ممانعت از اجرای عدالت شد، اما به دلیل سال ها خدمت در جامعه بین المللی، به سه سال زندان و فی هونگ به دریافت رشوه محکوم شد اما به دلیل همکاری در حل مشکلات به دو سال زندان محکوم شد.

زیرنویس G Storm 2021 - بلو سابتایتل

در هنگ کنگ، این فیلم در سه روز اول اکران خود ۳۴۹۹۴۷۴ دلار هنگ کنگ (۴۴۸۸۴۶ دلار آمریکا) به دست آورد و در آخر هفته افتتاحیه خود در رتبه ۵ قرار گرفت. در آخر هفته دوم، این فیلم ۲,۰۲۱,۸۹۹ دلار هنگ کنگ فروخت و به رتبه ۴ رسید و در مجموع ۵,۵۲۱,۳۷۳ هنگ کنگ (۷۰۸,۱۰۴ دلار آمریکا) تا کنون فروش داشته است. اکران مجدد در هنگ کنگ در ۲۱ آوریل، باکس آفیس ۵۶۵۷۲۲۳ انباشته شد.

در چین، این فیلم در سه روز اول اکران خود ۵۵.۷ میلیون دلار فروش کرد و در آخر هفته افتتاحیه خود در رتبه دوم قرار گرفت. ین فیلم در دومین آخر هفته‌اش در جایگاه دوم باقی ماند، جایی که ۲۴.۷ میلیون دلار آمریکا فروخت و تا آن زمان در مجموع ۸۰.۴ میلیون دلار فروش داشت. در طول سومین آخر هفته اکران، فیلم ۱۰.۲ میلیون دلار آمریکا فروخت، و برای سه هفته متوالی در رتبه دوم باقی ماند و تا آن زمان مجموعاً ۹۰.۶ میلیون دلار فروش داشت.  در چهارمین آخر هفته‌اش، این فیلم ۷.۲ میلیون دلار آمریکا فروخت و به رتبه ۳ رسید و در آن زمان مجموعاً ۹۷.۸ میلیون دلار فروش داشت. در پنجمین آخر هفته‌اش، این فیلم در حالی که ۶.۵ میلیون دلار فروش داشت، در رتبه ۳ باقی ماند و تا آن زمان مجموعاً ۱۰۴.۳ میلیون دلار درآمد داشت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین سایت برای رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح