کد خبر : 199156
تاریخ انتشار : شنبه 11 تیر 1401 - 18:13

دانلود زیرنویس فیلم Feast 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Feast 2021 –  بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Feast 2021 جشن یک فیلم ترسناک فانتزی ولزی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی لی هیون جونز و نویسندگی و تهیه کنندگی راجر ویلیامز است. در این فیلم آنس الوی، نیا رابرتز و جولیان لوئیس جونز به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم برای اولین بار در انتخاب رسمی ۲۰۲۱ جنوب توسط جنوب

دانلود زیرنویس فیلم Feast 2021 جشن یک فیلم ترسناک فانتزی ولزی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی لی هیون جونز و نویسندگی و تهیه کنندگی راجر ویلیامز است. در این فیلم آنس الوی، نیا رابرتز و جولیان لوئیس جونز به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم برای اولین بار در انتخاب رسمی ۲۰۲۱ جنوب توسط جنوب غربی به نمایش درآمد و در همان سال در جشنواره بین المللی فیلم فانتزیا به نمایش درآمد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Feast 2021 -  بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Feast 2021 یک روز عصر، یک خانواده ثروتمند – سیاستمدار گوین، همسرش گلندا، و دو پسر بزرگسالشان، گوتو و گوئیرید – میزبان یک مهمانی شام در ملک موروثی گلندا در کوه‌های ولز هستند. میهمانان آنها باید میر، کشاورز همسایه ای باشد که با گلندا بزرگ شده است، و یورو، تاجری که در زمین های خانواده حفاری نفت انجام داده است.

برای کمک به مهمانی، گلندا دختری به نام کادی را از روستای مجاور استخدام کرده است. دل مشغولی او به رویداد پیش رو مانع از آن می شود که متوجه رفتار غیرمعمول کادی یا زیر سوال بردن او شود: او با پای پیاده به محله دورافتاده آنها می رسد، موهایش خیس است و به ندرت صحبت می کند.

کادی در حالی که به گلندا در آماده شدن کمک می کند خانواده را مشاهده می کند. یکی از پسرانش، گوتو، پس از مصرف بیش از حد مواد مخدر اخیراً تحت نظارت والدینش قرار دارد. دیگری، Gweirydd، شغل خود را در بیمارستان منطقه رها کرده است تا برای مسابقات سه گانه آماده شود. رژیم غذایی و برنامه ورزشی وسواس گونه او شامل خوردن گوشت خام است.

به نظر می رسد عناصر سبک زندگی خانواده کادی را عمیقاً گیج و ناراحت می کند. او با شنیدن صدای شلیک گلوله از سوی گوین در حال شکار در ملک وحشت می کند، وقتی او یک جفت خرگوش مرده را برای آماده شدن برای شام به خانه می آورد بیشتر ناراحت می شود و وقتی بعداً خرگوش های قصابی را می بیند که در اولین غذا پخته شده اند، بیمار می شود.

پریشانی عاطفی کادی عواقب فیزیکی نیز دارد: با شنیدن صدای شلیک گلوله، لکه‌ای گل آلود روی یک سفره تمیز ظاهر می‌شود، و وقتی یورو می‌رسد، یک بطری شراب در دست او منفجر می‌شود و او را متهم به سستی در کار می‌کند. وقتی تنهاست، شراب را از روی زمین می چشد، سپس یک تکه شیشه شکسته را برمی دارد و داخل واژنش می گذارد. به نظر نمی رسد این عمل ضرری داشته باشد.

وقتی گوتو از کادی می‌پرسد که آیا دارویی برای کمک به او برای گذراندن مهمانی بدون درگیری با خانواده‌اش دارد، او را به جنگل می‌برد و به او کمک می‌کند قارچ‌های روان‌گردانی را که در نزدیکی درختی بزرگ رشد می‌کنند، بچیند. قبل از آمدن به شام ​​مقداری از آنها را می خورد.

مایر از راه می رسد و شروع مهمانی را نشان می دهد. او توضیح می‌دهد که شوهرش، ایوری، قرار بود با او بیاید، اما به دلیل اضطراری با تأخیر مواجه شد: یک فرد ناشناس با ماشین به داخل حوضچه‌ای نزدیک رفت و او در حال کمک به بازیابی بقایای آنها است.

فضای مهمانی ناخوشایند است. میر، که خانواده‌اش به‌طور مشخصی از وضعیت رفاهی کمتری نسبت به خانواده گلندا برخوردار است، مودب است، اما به خاطر تغییری که گلندا از دوران کودکی‌شان با هم داشته‌اند، ناامید شده است. گوئیرید در مورد داستان پدرش در مورد ترس از سلامتی اخیر شک می کند و او را در مقابل مهمانان خود شرمنده می کند.

گوتو که بعد از خوردن قارچ کادی به شام ​​آمده است، از رژیم غذایی گوشت خام گوئیرید ابراز انزجار می کند و والدینش به او دستور می دهند که میز را ترک کند. او به اتاقش برمی گردد و قارچ های باقیمانده را با یک ماده آبکی مخلوط می کند که بین انگشتان پا تزریق می کند.

کادی که دیگر مورد نیاز نیست، به جنگل برمی‌گردد و در چمن‌ها دراز می‌کشد، درحالی‌که تاک‌ها و گل‌ها زنده می‌شوند و بدنش را احاطه کرده‌اند. اکنون واضح است که ارتباط او با طبیعت یک رابطه جادویی است و او به طور خاص خانواده فاسد و مادی گرای گلندا را برای مجازات هدف قرار داده است.

زیرنویس فیلم Feast 2021 -  بلو سابتایتل

زیرنویس Feast 2021 در داخل، هدف واقعی حزب آشکار می شود. گوین، گلندا و یورو همگی امیدوارند که مایر را متقاعد کنند که حفاری و استخراج اکتشافی در زمین خود را مجاز کند. امیدوارکننده‌ترین نقطه، “ظهور” است، که محل استراحت یک الهه در فولکلور محلی است. به کودکان هشدار داده می شود که از آن اجتناب کنند. حتی بزرگسالان، از جمله مایر، از ترس بیدار کردن او، از مزاحمت آن خودداری می کنند.

Mair از پیشنهاد استخراج Rise وحشت کرده و آنها را رد می کند. گلندا او را به اعتقاد به خرافات متهم می کند.

در همین حال، کل پای گوتو پس از تزریق قارچ کادی، نکروز و آلوده به ماگت شده است. او Gweirydd را به سمت Rise هدایت می کند، جایی که گوتو درمانده روی زمین دراز می کشد و او را تحت فشار قرار می دهد تا برادرش را با تبر بکشد.

گوتو در آخرین لحظات خود دلیل واقعی کار نکردن گوئیرید در بیمارستان را بیان می کند: او به تعدادی از بیماران زن در کما تجاوز کرد.

کادی بلافاصله پس از مرگ گوتو با گویرید رابطه جنسی برقرار می کند و او توسط یک تکه شیشه تیز که هنوز در واژن او پنهان شده بود کشته می شود.

به خانه برگشت، میر از شوهرش تماس گرفت و متوجه شد ماشین پیدا شده در حوض مال کادی است. او و گلندا متوجه می شوند زنی که تمام روز در خانه گلندا بوده است، کادی واقعی نیست – الهه ظهور است که جسد غرق شده کادی را در اختیار دارد. میر فرار می کند و گلندا را به سرنوشت خود واگذار می کند.

الهه به خانه باز می گردد و گوین را با فرو کردن سیخ در گوش او می کشد.

بلافاصله پس از آن، در حالت خلسه ظاهری، گلندا جسد گوتو را قصابی می‌کند و آن را به یورویی که مانند سگ در حال خوردن غذاهای باقی مانده از جشن است، می‌دهد. گلندا قبل از اینکه تمام شود لوله تفنگ ساچمه ای را در دهانش می گذارد و از او می پرسد: “بعد از اینکه همه چیز را گرفتی، چه چیزی باقی می ماند؟”

او جواب نمی دهد. گلندا ماشه را می کشد و سپس گلوی خود را می شکافد.

در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۹، گریت پوینت مدیا به بازار فیلم آمریکا پیوست تا حقوق جهانی The Feast را بفروشد.  توزیع بریتانیا برای اکران در سینما توسط Picturehouse Entertainment در ۱ اکتبر ۲۰۲۰ خریداری شد. در ۲۹ آوریل ۲۰۲۱، توسط IFC Midnight، بخشی از IFC Films، اعلام شد که حقوق انتشار The Feast در آمریکای شمالی را به دست آورده است.

زیرنویس Feast 2021 -  بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۶۹ نقد، با میانگین رتبه ۶.۹/۱۰، ۸۱٪ امتیاز تأیید را دارد. در متاکریتیک، فیلم بر اساس ۱۱ منتقد، میانگین وزنی امتیاز ۶۸ از ۱۰۰ را دارد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

دیوید رونی از هالیوود ریپورتر جلوه‌های بصری فیلم را ستوده و آن‌ها را «به‌طور ظریف و ترسناک» خوانده است. او همچنین بازی را که او آن را «جامد» نامید، تحسین کرد، علاوه بر این، او افزود که «چپش های غم و اندوه و تازگی وحشت به زبان ولزی باید توجه دوستداران ژانر را به خود جلب کند».

جسیکا کیانگ از ورایتی از “کنترل سرد فیلمسازی جونز” لذت برده بود، که به گفته او، “با صدای بکر و مرده تقویت شده بود”. او همچنین دریافت که “امتیاز جوی ساموئل سیم، توجه ما را بر روی قلاب نگه می‌دارد.

Abby Olcese از RogerEbert.com هشدار داد که “هرکسی ممکن است برای جشن شکیبایی نداشته باشد، اما کسانی که این کار را انجام می دهند به همان اندازه با هوش و گیگنول بزرگ پاداش خواهند گرفت”.

به گفته Trace Thurman of Bloody Disgusting، “[فیلم] قبل از اوج بزرگ، زمان زیادی را صرف غوغا می کند (و اوج بزرگی است)، اما ارزش وقت شما را دارد.

متیو موناگل نیز بر همین عقیده بود، او نوشت: «از آنجایی که تماشای بسته شدن دیوارها در اطراف گلندا و خانواده‌اش لذت بخش است، این خود بازدهی است که برای جشن به پایان می‌رسد».

Deirdre Crimmins از Rue Morgue پیشنهاد کرد که “هر کاری که انجام می دهید، همه دعوت ها برای مهمانی های شام را رد کنید. جشن ممکن است در بحث درباره آخرین مورد اصلی نباشد، اما به اندازه کافی مطمئن و بی رحمانه است که بتواند جایگاه خود را در آن میز به دست آورد”. چاد کالینز از Dread Central نوشت: «در حالی که در قسمت‌هایی خشن است، جشن از ابتدا تا انتها یک غذای مجلل و لذت بخش است».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین سایت برای رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح