کد خبر : 199038
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 تیر 1401 - 17:23

دانلود زیرنویس فیلم Beauty 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Beauty 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Beauty 2022 داستان “بیوتی”، یک خواننده جوان آینده دار که حرفه ای پر زرق و برق در پیش دارد، و “یاسمین”، یک زن عجیب و غریب که عاشق بهترین دوستش، “بیوتی” است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Beauty 2022 فانتزی، قدرت و تاثیر صنعت موسیقی به خوبی در فیلم

دانلود زیرنویس فیلم Beauty 2022 داستان “بیوتی”، یک خواننده جوان آینده دار که حرفه ای پر زرق و برق در پیش دارد، و “یاسمین”، یک زن عجیب و غریب که عاشق بهترین دوستش، “بیوتی” است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Beauty 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Beauty 2022 فانتزی، قدرت و تاثیر صنعت موسیقی به خوبی در فیلم های سینمایی مستند شده است. در همین دقیقه، تماشاگران می توانند به یک تئاتر بروند و همه چیز را در مورد اوج و فرودهای الویس پریسلی نماد موسیقی بیاموزند. ساختن چیزی اصیل از دنیایی پر از داستان های موفقیت آمیز به اندازه داستان های ترسناک، دشوار است، بسیاری از آنها قبلاً در صفحه نمایش های بزرگ و کوچک گفته شده (و دوباره گفته شده اند).

و زمانی که شخصیت اصلی شما – که به عنوان یک استعداد نسلی که شایسته رویداد سینمایی خودش است – معرفی می شود – واقعاً هرگز آهنگی نمی خواند، انجام این کار دشوارتر است. در مورد درام موزیکال جدید نتفلیکس به نام «زیبایی»، لنا وایت، فیلمنامه نویس، چنین است. اگرچه «زیبایی» به شدت از زندگی ویتنی هیوستون الهام گرفته است، اما به اندازه کافی به عنوان یک فیلم زندگینامه غیرمجاز از این ستاره بزرگ موسیقی واجد شرایط است، «زیبایی» نمی تواند نت های درست را بزند و ناگفته ها و (به معنای واقعی کلمه) بیش از حد ناگفته باقی می ماند.

از اواخر دهه ۷۰، بیوتی (گریسی ماری بردلی) یک ستاره جوان با صدای قدرتمند را دنبال می کند، صدایی آنقدر قدرتمند که مادرش (نیسی نش) توسط آن تهدید می شود و پدرش (جانکارلو اسپوزیتو) مستاصل است. برای بهره برداری از آن تنها کسی که به نظر می رسد بهترین علایق زیبایی را در دل دارد، یاسمین (آلیسه شانون)، بهترین دوست و شریک عاشقانه (تا حدودی مخفی) او است. اما زمانی که به بیوتی قرارداد ضبط پیشنهاد می‌شود، رابطه آن دو به خطر می‌افتد زیرا دنیای موسیقی (و کرکس‌های متعدد آن) تلاش می‌کنند تا زیبایی را به چیزی تبدیل کنند که او نیست.

مانند هیوستون، بیوتی به شدت بین عشقش به موسیقی گاسپل و پاپ سرگردان است. شباهت ها به همین جا ختم نمی شود: مادر بیوتی یک خواننده سابق است، بی شباهت به مادر خود هیوستون، سیسی نیست، در حالی که رابطه بیوتی با یاسمین شبیه به رابطه طولانی مدت هیوستون با رابین کرافورد است. حتی مدیر اجرایی/ناظر به ظاهر جذاب Beauty (با بازی لذیذ شارون استون) شبیه یک برداشت تازه از کلایو دیویس است که هیوستون را کشف کرد. و این حتی چیزی را در مورد همسایه مذکر بیوتی می‌گوید، که در فیلم تلویزیونی نسخه جدید VH1 با لباس پوشیدن ظاهر می‌شود.

زیرنویس فیلم Beauty 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Beauty 2022 «زیبایی» وقتی در مورد ماهیت مخرب صنعت موسیقی و نحوه برخورد آن با هنرمندان سیاه پوست مانند هیوستون اظهار نظر می کند، در قوی ترین حالت خود قرار می گیرد. ما شاهد سوئیچ Beauty بین تماشای دونا سامر در اجرای «I Feel Love» و یک مجری انجیل هستیم، که نشان می‌دهد چگونه بازاریابی، واکنش و قدرت موسیقی بین دو ژانر تغییر می‌کند. هنگامی که Beauty شروع به افزایش محبوبیت می کند، مجبور می شود برای سؤالات مصاحبه آماده شود در حالی که به او یادآوری می شود که به “انگلیسی مناسب” صحبت کند. موهای او تغییر کرده است زیرا “دختران سیاه پوست کوچک موهای بلند و روان را دوست دارند.” اگرچه Beauty انتقادات آشکاری را مطرح می‌کند، مانند اینکه استانداردهای زیبایی برای زنان سیاه‌پوست اغلب توسط افراد سفیدپوست دیکته می‌شود، یا پرسش‌هایی که او باید ابتدا برای مخاطب شهری و دختران نوجوان سفیدپوست جذاب باشد، با توجه به اینکه مسیر هوستون به وضوح به وضوح در تلگرام پخش می‌شود. می داند که این پاسخ ها در نهایت اهمیتی ندارند.

با این حال، گریسی ماری بردلی در نقش اصلی درخشان است. دوربین فیلمبردار Benoit Delhomme از ثبت زوایای صورت بردلی لذت می برد و بازیگر جوان تبدیل شدن از دختر خجالتی به ستاره پاپ با اعتماد به نفس را بدون زحمت نشان می دهد. اما شخصیت یک رمز کامل است. توسط دیگران به عنوان یک فانتزی برای مخاطبان توصیف شده است، زیبایی به معنای واقعی کلمه فقط همین است. ما هیچ چیز در مورد او نمی دانیم، الف) او خواننده خوبی است، ب) به نظر می رسد از آن لذت می برد، و ج) یاسمین را دوست دارد.

اما این همه سطحی است. هیچ چیز عمیق‌تری در مورد زیبایی وجود ندارد، چیزی در مورد شخصی که او می‌خواهد باشد، چیزی که از حرفه‌اش می‌خواهد یا احساسش نسبت به چیزی وجود ندارد. او توسط همه اطرافیانش کنترل می شود، از پدرش که او را مجبور به امضای قرارداد می کند تا مدیران استودیو. در اواخر فیلم، بیوتی شروع به عقب راندن کمی می کند، اما به نظر می رسد که او به همین راحتی در حال فرورفتن عمیق تر است. اغلب شخصیت‌ها به او نگاه می‌کنند و فرضیاتی می‌سازند یا دوربین فقط به او خیره می‌شود، انگار منتظر انجام کاری جالب است. او مانند یک شخصیت در یک افسانه است (به هر حال او زیبایی نام دارد؛ برادرانش قابیل و هابیل نام دارند)، یک شخصیت هشداردهنده برای نشان دادن تماشاگران … خوب، مطمئناً چیزی در مورد صنعت.

نش در نقش مادر بیوتی محکم است، اما او به عنوان چیزی بیش از یک شخصیت کاساندرا به تصویر کشیده شده است، و به دخترش الگوهایی مانند “من توجهی به چهره خود نداشته ام، اما دیده ام که مردم در اثر آن سوخته اند.” مشخص نیست چرا این زن اصلاً دوست دارد دخترش آواز بخواند، با توجه به اینکه او چقدر در مورد لانه گناهی که از نظر او صنعت ضبط است صحبت می کند. اغلب نش آنجاست تا به مخاطب یادآوری کند که مادران ظاهراً از نظر روانی به فرزندانشان وابسته هستند، اما به نظر می رسد بهانه ای برای خودشیفتگی بیشتر از یک شخصیت ناپخته دیگر.

زیرنویس Beauty 2022 - بلو سابتایتل

تنها شخصیت دیگری که در اجرای آن‌ها محتوایی دارد، آلیسه شانون در نقش یاسمین است. قرار است پیوند یاسمین و بیوتی عمیق‌ترین رابطه در زندگی شخصیت همنام باشد، و شانون نقش یاسمین را به‌عنوان دوست و معشوقی محافظت‌کننده بازی می‌کند که واقعاً بهترین علایق زیبایی را در دل دارد. و با این حال، جنبه عاشقانه این زوج به طرز عجیبی پاکیزه است، با دوسونمو که به سادگی روی لمس ملایم پیشانی تمرکز می کند و نه چیز دیگر. این می تواند نشان دهنده دوره زمانی فیلم باشد، اما حتی زمانی که این دو زن تنها هستند، جشن چندانی برای رابطه آنها وجود ندارد. این مایه شرمساری است، زیرا شانون و بردلی شیمی را به نمایش گذاشته اند.

«زیبایی» می‌تواند در مورد جلیقه‌ای فرهنگی و زیبایی‌شناختی که هنرمندان زن سیاه‌پوست در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ تحمل کردند، چیز جالبی برای گفتن داشته باشد، و اینکه آیا حتی امروز هم تغییر کرده است (یا نه). اما کارگردانی بدون هوای دوسونمو و فیلمنامه نازک وایته تنها به تمثیلی پر سر و صدا تبدیل می شوند که هرگز به جایی نمی رسند و ایده های متقاعد کننده ای را که ممکن است ارزش خواندن داشته باشند را از بین می برد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین سایت برای رپورتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح